Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.ПП «Артіс» засноване в 1998 році. З першого дня роботи стратегією компанії стало просування на ринок тільки якісних товарів перевірених торгових марок і нових технологій. Ми є прямими дилерами багатьох виробників з країн Європи та Америки, які успішно зарекомендували себе на світовому ринке.Пріорітетом компанії є своєчасне забезпечення клієнтів обладнанням у потрібній кількості, розширення спектру сантехнічного обладнання. Наявність складських запасів і постійне вивчення нових технологічних рішень, їх адаптація під потреби клієнтів дозволяє нам виконувати поставлені завдання і бути конкурентоспособнимі.Наша компанія об'єднує в собі різні підрозділи, але всі вони служать однієї спільної мети: вибір оптимального інженерного рішення для клієнта!


Основні напрями компанії:


       Оптова та роздрібна торгівля:

Сантехнічні матеріали

Промисловий трубний інструмент RIDGID (США)

Керамічні блоки Porotherm (Австрія)

Ремонтно-монтажні з'єднання GEBO (D), Domex (Pl), МГЕ (It)

Пазові VIC з'єднання Grinnell TYCO (США), Victaulic (США)

Дизайнерські радіатори і полотенцесушителі провідних європейських виробників.


       Послуги:

Проектування та монтаж інженерних систем (опалення, вентиляція, водопостачання, водовідведення, водоочищення водопідготовка) індивідуальних і промислових об'єктів.

Сервісне обслуговування опалювальної техніки.

Оренда будівельної техніки (екскаватори, автокрани, самоскиди, маніпулятори)


Працюючи з нами, Ви зможете повністю укомплектувати будівельні об'єкти, не витрачаючи час на пошуки потрібного Вам матеріалу по декількох фірмах. Ми займаємося комплексними поставками та реалізацією обладнання та комплектуючих для систем тепло-, водопостачання, а також механічними і ремонтними сполуками, які дозволяють проводити монтаж / ремонт трубопроводів без зварювання.

ПП «Артіс» зарекомендувало себе як надійний партнер, який завжди йде назустріч побажанням своїх клієнтів. Враховуючи потреби ринку, компанія постійно підтримує на своїх складах стратегічний запас товарів. Ми забезпечуємо своєчасну доставку продукції по всіх регіонах України. Товарний асортимент нашої продукції налічує кілька тисяч найменувань відомих торгівельних марок: RIDGID (США), Junkers (Німеччина), Модератор (Польща), Конвектор (України), De Dietrich (Франція), Кисан (Польща), Herz (Австрія), Purmo ( Польща), Porotherm (Австрія), Vaillant (Німеччина), ZETKAMA (Польща), VALVEX (Польща) і пр.


Фахівці нашої фірми завжди готові надати кваліфіковану допомогу в підборі обладнання, з подальшим його введенням в експлуатацію, детально проконсультувати проектувальників, а також надати необхідну технічну інформацію! Для нас не існує другорядних питань. Важливий кожен проект, так як заставу свого успіху ми бачимо в довгостроковому співробітництві з нашими партнерами. Ми дуже цінуємо ці відносини і намагаємося їх підтримувати, знаходячи все нові й нові шляхи для взаємовигідного співробітництва!


Пропонована нами продукція пройшла випробування на Україну і отримала гігієнічний висновок і СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ в системі сертифікації УкрСЕПРО


Ліцензія АБ № 208695 (будівельна діяльність)