Гнучка муфта

Гнучка редукційна муфта

Жорстка муфта

45° Коліно

Трійник 130

Трійник 130R

Редукція концентрична

90° Коліно

3G Хомут для врізки
з пазовим з’єднанням

3J Хомут для врізки
з різьбовим з’єднанням

300 РХ  заглушка
з ексцентричним отвором

300 заглушка з концентричний отвором

Вироби Groove Locks (Грувлок) з шліцами призначені для використання в системах трубопроводів зі шліцами на кінцях; вони є номінального діаметра від 25 мм (1) до 600 мм (24), в залежності від необхідного діаметру. Конструкція стикування Groove Locks дає декілька переваг в плані економії у порівнянні зі зварними чи фланцевими системами. Також забезпечують універсальний засіб стикування труб, фітингів і компонентів трубопроводів.

Муфти і прокладки Грувлок дозволяють вибирати відповідні комбінації для конкретного застосування. До змін в місцях експлуатації легко пристосовуються деталі з’єднання Грувлок з шліцами, оскільки вони легко обертаються, забираються і/або додаються для швидкого внесення необхідної зміни.

*Гнучкі муфти виступають в якості трубних компенсаторів, дозволяючи робити поздовжні і кутові рухи труби. Для них передбачені спеціальні замки, що закріплюють трубу без захоплення основи шліців; при цьому одночасно забезпечується механічне з’єднання з обмеженим відхиленням. Це особливо стане в пригоді при видовженні або скороченні довжини труби і розбіжності трубопроводів.

*Жорсткі муфти забезпечують жорстке зчеплення з трубою. Вони призначені для з’єднання кінців труб близько одна до одної, коли муфта міцно затискається на зовнішньому діаметрі труби і на початку шліців. Оскільки жорсткі муфти затискається по всій поверхні труби, вони чинять опір навантаженню при згинах.

Сфера застосування муфт Groove Locks:

 • системи пожежогасіння;
 • промислові об’єкти;
 • системи снігоутворення;
 • тунелі, мости і шахти;
 • очищення води;
 • системи опалення;
 • вентиляція та кондиціонування повітря, обігрів приміщень.
 • Зливні трубопроводи з рідкими розчинами для транспортування піску, каменю і води.

Специфікації прокладок:

 • прокладки із EPDM класу «Е» з зеленим ідентифікатором рекомендуються для гарячої води, температура якої не перевищує + 110 ° C, а також для самих різноманітних розбавлених кислот, що не містять масел повітря і також режимів, при яких використовуються хімічні речовини. Не рекомендуються для режимів, при яких використовується нафта.
 • прокладки із Нітрилу класу «Т» з оранжевим ідентифікатором рекомендуються для нафтопродуктів, рослинних олій, мінеральних масел і повітря з парами масел. Робоча температура від -29° C до +82 ° C.
 • прокладки із EPDM класу «ЕN» з зелено/жовтим ідентифікатором. Рекомендуються для питної води. Робоча температура від -29° C до +90 ° C.
 • прокладки класу «О» з синім ідентифікатором. Прокладки мають високу стійкість до кислот, мінеральних масел, гідравлічним рідинам, галогенізованим вуглеводам і мастильним речовинам. Робоча температура від -29° C до +149 ° C.
 • червоні прокладки із силікону класу «L» рекомендовані для сухих і деяких високотемпературних речовин. Робоча температура від -40° C до +177 ° C.

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

РОЗШИРЕННЯ І СТИСНЕННЯ

Гнучкі муфти здатні амортизувати повздовжні рухи труб, викликані змінами температури. Завдяки цьому виключається або зводиться до  мінімуму необхідність використання трубних компенсаторів.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Метод використання систем з з’єднанням за допомогою шліців, дозволяє оперативно і без  зайвих фінансових витрат вносити необхідні зміни в процес експлуатації, використовуючи при цьому можливість ізолювати обладнання і системи трубопроводів для виконання таких змін і ремонту систем.

ШУМ І ВІБРАЦІЇ

При використанні муфт в турбопроводах понижується рівень шуму і вібрації.

САМООБМЕЖЕННЯ

Конструкція корпусів муфт передбачає надійне Скріплення за допомогою шліців. Кінці труб ізолюються чутливими до тиску прокладками вставленими в корпус з ковкого чавуна.

ВІДХИЛЕННЯ НА СТИКАХ.

Гнучкі муфти здатні в розумних межах компенсувати  Відхилення труб. Це велика перевага для випадків використання в тунелях, на мостах і в шахтах.