Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.
RIDGID. Професійний будівельний інструмент


RIDGE TOOL виробляє високоякісне обладнання для трубної індустрії з 1923 року. Тоді, в містечку Північний Ріджвілл, США, штат Огайо, була заснована компанія, що розробила революційно нову модель трубного ключа для великих навантажень. З того моменту, використовуючи тільки передові технології, компанія перетворилася на найбільшого світового виробника професійного інструменту для трубної промисловості.


На сьогоднішній день це більше 300 різних типів інструменту (близько 4000 моделей і розмірів) - від оригінального трубного ключа для великих навантажень до труборізів, різьбонарізних верстатів, механічних резьбонарезок та іншого інструменту для обробки і монтажу труб. Більш того, компанією представлений повний спектр високоякісного обладнання для діагностики та прочищення трубопроводів від ручних вертушок до великих прочищувальні машин різного типу і сучасних електронних систем діагностики пошкоджень і засмічень в трубопроводах.


Компанія «RIDGE TOOL» володіє виробничими площами в США, Бразилії, Німеччині та Китаї. Ці підприємства підтримуються представниками, офісами по продажах і складами по всьому світу - в Північній Америці, Європі, Латинській Америці, Близькому Сході, Індії, Австралії, Росії та Україні.